Medewerkers2019-10-10T11:08:56+01:00

Raad van bestuur

Ronald De Buck
Afgevaardigd bestuurder

E-mail: rdebuck@wzcdefoyer.be

Roger Claeys
Voorzitter

E-mail: rclaeys@wzcdefoyer.be

An De Moor
Lid van de Raad van Bestuur

Nelly Muyllaert
Lid van de Raad van Bestuur

José Van Ooteghem
Lid van de Raad van Bestuur

Management

Ronald De Buck
Afgevaardigd bestuurder WZC De Foyer

E-mail: rdebuck@wzcdefoyer.be

Kristel Roelandt
Financieel Directeur

E-mail: kroelandt@wzcdefoyer.be

Danny Verstraete
Directeur WZC Zilversterre

E-mail: dverstraete@zilversterre.be

Persoonlijk assistent / Woonassistent / Woonbegeleiding

Johanna Verpoort
Woonbegeleiding

E-mail: jverpoort@zilversterre.be
Tel: 0477 44 28 99

Pauline Verstraeten
Centrale Sociale dienst

E-mail: infosocialedienst@wzcdefoyer.be

Astrid Verhagen
Centrale Sociale dienst

E-mail: infosocialedienst@wzcdefoyer.be

Verena Steurbaut
Persoonlijk assistent

E-mail: vsteurbaut@zilversterre.be

Evelien Morel
Woonassistent
Persoonlijk assistent

E-mail: emorel@zilversterre.be

Diensthoofden

Nathalie Henderick
Hoofdverpleegkundige Gainsbourg

E-mail: nhenderick@zilversterre.be

Kelly Verkimpe
Hoofdverpleegkundige Fitzgerald

E-mail: kverkimpe@zilversterre.be

Heidi Mestdag
Preventieadviseur

E-mail: hmestdag@wzcdefoyer.be
09 330 10 01

Dany De Spiegeleire
Hoofd Technische dienst

E-mail: ddespiegeleire@wzcdefoyer.be

An Lootens
Erkend Psycholoog

E-mail: alootens@wzcdefoyer.be

Marco Van Haverbeke
Hoofd Keuken

E-mail: mvanhaverbeke@wzcdefoyer.be

Heerweg-Zuid 126
9052 Zwijnaarde
09 222 52 88

Jan Van Aelbroecklaan 64
9050 Gentbrugge
09 330 10 01

Heerweg-Zuid 126
9052 Zwijnaarde
09 222 52 89

Jan Van Aelbroecklaan 64
9050 Gentbrugge
09 330 10 01

Kortrijksesteenweg 775
9000 Gent
09 330 20 35

Sint-Jozefstraat 1 A
9041 oostakker
tel: 0471 40 21 33
info@zcglorieux.be